Rodinný kalendář je skvělou volbou pro každého, kdo chce mít seznam narozenin a svátek rodinných příslušníků a svátky pěkně zaznamenané. Je to cenný způsob, jak nezapomenout na své blízké po celý rok. V tomto článku se dozvíte o tom, proč si koupit dřevěný rodinný kalendář typ B s nápisem "rodinný kalendář" strom, srdce, dům, růže nebo klíč.

Dřevěné rodinné kalendáře jsou velmi oblíbené a vypadají poutavě. Jsou vyrobeny z topolového dřeva deska 4mm a doplňků 3mm. Kalendář můžete ozdobit ubrouskovou technikou nebo barvami podle vašich představ. Kolekce 2023 přichází se speciálními doplňky pro ozdobení v různých tvarech strom, srdce, dům, růže, klíč nebo i vlastním nápadem na míru, abyste mohli vytvořit unikátní design pro vás nebo jiné členy rodiny. Doplňky srdíčka a kroužky se používají k označení svátků narozenin, svátek a příležitostí.

Rodinný kalendár strom

Rodinné kalendáře jsou skvělou volbou pro každého, kdo chce malovat a dotvořit si podle vlastní představy nebo potěšit milovanou osobu něčím jedinečným. Také poskytuje prostor pro uspořádání svátků a příležitostí pro celou vaši rodinu – což je velmi uvědomující dar!

Poslední věcí je velikost - šířka 53 cm x výška 17 cm x tloušťka 4 mm - tak velkorysý prostor pro dotvoření!

Dřevěný rodinný kalendář typ B s nápisem "Rodinný Kalendář" je skvělou volbou pro každého začátečníka i profesionála, který si chce vytvořit svou účelovou dekoraci! Je to perfektní způsob, jak nezapomenout na svátky vašich blízkých po celý rok. Kalendář je dodán se speciálním doplňkem stromem, růží, srdcem, domečkem nebo klíčem! Pokud hledáte něco co byste rádi dotvořili sami nebo něco, co byste rádi darovali milované osobě, tak tento produkt je určitě ten pravý!

rodinný kalendár srdce a bozkavajúci pár
rodinný kalendár ruža

Související produkty

Produkt přidán do seznamu oblíbených produktů
Produkt přidán k porovnání.