45 cm věšák na medaile

Zobrazení 1-25 z 94 položek

Drevený vešiak na medaily 45cm nikdy jen obyčajným úložným prostorem, je to symbol úspěchu a hrdosti. Každá medaila, která naňho zavesíte, je důkazom vytrvalosti a odhodlání, které jste vložili do dosahu svojich cieľov. To je myšlenka sportu, výkonu, krásy, ale i kreativity světa a můžete se dobře bavit, ale aj s hrdosťou vystavovať.

Ponúkame vám vešiaky na Medaily 45cm, které jsou nejen praktické, ale také esteticky přitažlivé. Vyrobené z topoľovej preglejky, materiál, který je známy svojou pevnosťou a zároveň ľahkosťou. Jeho prirodzená štruktúra dreva dodáva každému vešiaku jedinečný charakter a teplý vzhled. Vyrábame i ve čtyřech různých šířkách - 45 cm, 55 cm, 65 cm a 80 cm - přičemž výšku upravujeme podle délky mena medailistu.

Predstavte si vešiak, který přináší jméno vašeho dieťaťa, partnera alebo domácí maznáčiku. Můžete na zavesiť medaily zo soutěží, akademických úspěchů nebo dokonce vytvořit medaile za osobné životní míľniky. A proč nie, aj váš štvornohý přítel může mít svůj vlastní vešiak na medaile, kde budou visieť odznaky za jeho úspěchy v agility, poslušnosti nebo jen pro radostné připomenutí jeho životních pokroků .

Kreativita nemá hranice, a proto si můžete otextovat podle vlastních představ. Môže to byť motivačný citát, který vás bude Denne inšpirovať, ale jednoduché, žádná významná slova, která připomínají cíl, který se na cestu vydal. Uvidíte, co hledáte, ale také uvidíte, co hledáte – budete moci využít sport, který hledáte u vás doma a moje pošta.

Výroba začíná sieeď po přijetí platby a trvá přibližně 1 až 2 dni. Všetky vešiaky sú potom odosielané prostredníctvom kuriéra.

Drevený vešiak na medaili je nielen funkčním doplnkom, ale i osobním vyznamenáním vašich úspěchů. Je to darček, který každodenne připomíná, že sny sa stávajú realitou díky vytrvalosti a práci, kterou jsme ochotní do nich investovať. Je to darček, který říká: "Verím v teba a jsem hrdý na to, co si dosáhl."

Produkt přidán do seznamu oblíbených produktů
Produkt přidán k porovnání.